BOTOKS ETKİLİ CİHAZ KAMPANYA

 

Evetttt harika bir indirim geldi sevgililer öncesi öncesi. Botoks etkili cihaz Zeitgard 2 inanılmaz bir indirimde bu ay. Tabi ki indirim bu kadar yüksek olunca stokların tükenme ihtimalide bir okadar yüksek. Şu an katalog stışı 749,90 ama iş ortaklığı fiyatımız % 40 indirimli. Üstelik sadece cihazda değil. Göz altı serumumuz ve isteğinize yada yaşınıza uygun olarak seçebileceğiniz nem yada Anti-age kremizde cihazla birlikte fiyata dahil olarak geliyor.

Peki nedir bu botoks etkili cihaz

Öncelikle şunu söyleyelim Dünya Dermotest derneği onaylı ve 2 yıl garantili bir cihaz. Tabiki faturalarınızı atmamanız gerekiyor.

Cihaz tek tuşla çalışıyor. Üzerinde 3 tane ışık bölmesi var. +42 derceye kadar ısınıyor ve gözeneklerinizi açıyor. Masaj etkisiyle perfonmans en yüksek seviyeye çıkıyor. Krem en diplere kadar itilebiliyor. Cihazın düğmesine  bir kez basarak kırmızı ikinci kez basarak kırmızı ve sarı ışıklara getirerek masaj ve sıcak etkisine çok kısa bir zamanda getirebiliyorsunuz. Daha sonrasında aynı tuşa tekrar basarak +5 dereceye soğuk ve masaj etkisine alıyorsunuz. Işıklar sarı ve mavi yanıyor. Bu işlem açılan gözeneklerinizin kapanarak kremin içeriye hapsolmasını sağlıyor.  Göz altlarınız için 15 er saniye sıcak ve soğuk uygulama yapıyorsunuz. Yanaklar ve alın için 30 ar saniye bu uygulamaya devam ediyorsunuz. Dekolte bölgesine de uygulanabilir. Ve çok güzel sonuç alırsınız. İçerde hapsolan kremler oradaki nemi alınca şişmeye başlar ve kırışıklıklar dolmaya başlar. Aynı zamanda sıcak ve soğuk uygulama bağ dokunuzu da harekete geçirir ve daha genç bir görünüme sahip olursunuz. Cihaz ütüleme cihazı olarakda adlandırılabilir.

Evde kendinize ait bir güzellik salonu gibi. Bu uygulamadan önce Zeitgard 1 temizleme cihazıyla cildinizi temizlerseniz etkisini daha fazla görebilirsiniz.

Sevgiliniz ve sizin için en güzel Sevililer günü hediyesi bence.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir